Clarion Helfart



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  
Poszukiwane Zapytanie
Display results as :
Advanced Search Advanced Search
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share

Clarion Helfart Empty
 

 Clarion Helfart

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Clarion
Clarion

PisanieTemat: Clarion Helfart   Clarion Helfart EmptySro Lis 09, 2016 12:30 am


WPISUJESZ SWOJE MOTTO/CYTAT



Miano:
Clarion Helfart

Przydomek:
Bicz Boży

Wiek:
145 520 lat

Klasa:
TEXT

Płeć:
Kobieta

Rasa:
Półdemon

Podrasa:
Sccubus

Ranga:
Księżna Arivena

Hierarchia:
Jedyna księżna w Arivenie

Pochodzenie:
Arivena

Orientacja:
Nieznana




Rodzina


Nigdy nie znała swoich rodziców, była sierotą. Posiada młodsza siostrę, z którą utrzymuje dobre ale i zarazem dość skomplikowane stosunki.


Aparycja

Wygląd to coś, w czym sccubus prześcignie każdą inną kobietę. Można nazwać je męskim ideałem piękna. Clarion również wpisuje się w ten ideał. Również bogini Eleonora postarała się, by przywódczyni jej własnego kościoła pasowała do piastowanego przezeń stanowiska. W rzeczy samej posiada ona własny harem, złożony z przedstawicieli obu płci i nie jednej rasy.
A więc księżna Ariveny mierzy sobie 172 centymetry wzrostu i waży 61 kilogramów. Zaczynając od głowy, posiada niezwykle długie, bo sięgające poniżej pasa włosy, koloru bladoróżowego. Kolor jest tak blady, iż bliżej im do białego niż do różowego. Ma również parę masywnych, spiczastych rogów, co zdradza jej nie ludzkie pochodzenie. Rzęsy ma białe, a oczy ciemno niebieskie, prawie atramentowe. Na uwagę zasługują też jej spiczaste uszy, które są podobne do tych, co mają elfy, lecz nie są takie same. Są znacznie krótsze, ale i szersze. Twarz ma okrągławą a nos mały i spiczasty.
Jej cera jest bez skazy – nie ma na niej przebarwień, blizn po ranach, krost ani nawet piegów. To zimny typ cery, do której pasują bardziej stonowane kolory. Jej ciało jest dość wysportowane, to dlatego iż dużo trenuje walkę w zwarciu i konną. Uważa, że jako pierwsza dama narodu, powinna umieć poprowadzić go do walki. Ale to też dlatego, że po prostu nie chce u siebie widzieć zbędnych kilogramów, których pewnie ma kilka mimo tego, że przestrzega diety.
Nie koniecznie jest to problem; podobno przyjemniej się ją tuli, gdy ta nie jest chudziną. A naprawdę jest się do czego tulać. Dziewczę ma ogromny biust i dużą pupę, co daje jej sylwetkę w kształcie klepsydry. Przy tym jej ramiona wyglądają na drobne  i nie pozorne, natomiast uda ma dość masywne.



Charakter


Clarion to kobieta o mocnym charakterze. Nie stara się być skomplikowana, chociaż czasem nie wychodzi. Jest miła i ciepła – w naturalny sposób wzbudza sympatię u innych, którzy czują, jakby byli przy mamie. Nic bardziej mylnego! Rogata panna to osoba, z którą się nie dyskutuje, a jej słowa nie powinny być podważane, bowiem stosuje ona przemoc na szeroką skalę. Zarówno w sprawach tych błahych jak i poważnych. Ciężko wyczuć taką osobę, dlatego należy uważać, że jak coś powie , to mówi serio. Mimo iż sadyzm to jej naturalna reakcja na ignorowanie jej lub na nieposłuszeństwo to jest to dziewoja, która nie umie patrzeć na bitego człowieka. O ile bije ktoś inny.  Kocha dzieci i lubi się nimi opiekować i bawić, nawet jak nie są jej. Ma dość rozwinięty instynkt macierzyński i w swoim kraju jeśli nie ma jej w pałacu, to pewnie bawi się z okolicznymi dziećmi. Nie ukrywa też, że bardziej darzy sympatią dziewczynki, nie ważne w jakim są wieku. Łatwo się o tym przekonać, po zauważeniu jej zabawiającej się z jakąś niezamężną panną. Lecz jak twierdzi, nigdy nie stworzy związku z kobietą, a ich relacje ogranicza do bliskiej przyjaźni, która stosunków sexsualnych w jej światopoglądzie nie wyklucza. Jest bardzo świadoma swojego idealnego wyglądu. Ba, piękna była już jako demon. Umie wykorzystać go, by zachwiać sercem jakiegoś mężczyzny, o ile przyniesie to korzyść jej lub jej narodowi.Te dziwne zachowania spowodowane są faktem, że gdy przez dłuższy czas z nikim się nie kocha, czuje się nieswojo. Kobiety pozwalają na zachowanie czystości cielesnej i zabijają tej jej potrzebę. Jednak człowiek z wioski wyjedzie, ale wioska z człowieka nigdy i Clarion po prostu lubi gdy się ją dotyka. Lubi mieć cielesny kontakt z innymi bo wtedy czuje się szczęśliwa i bezpieczna. Nie należy do osób lekkomyślnych i ciekawskich – jest bardzo powściągliwa. Czuje bowiem na swoich ramionach odpowiedzialność za swoją rasę i wie, że gdy ma się w ręku życie tysięcy nie można popełniać błędów. Również wystawianie wszystkich posiadanych kart w talii nie jest rozsądne. Trzeba zawsze mieć schowanego jakiegoś asa.
Czy wspomniałam, że jest beksą?



Magiczne Przedmioty

>Ostrze Sccuba - Jest to broń mistrzowsko wykonana, która zawiera esencję Clarion - esencję sccuba. Od strony technicznej jest to jednostronne ostrze, nieco dłuższe od tachi, na której wyraźnie widać linię hartowania ostrza. Każda osoba chociaż draśnięta tym ostrzem, momentalnie zakochuje się w Clarion. Dotyczy to każdej inteligentnej istoty, bez względu na jej wiek i płeć*.
*Warunkiem aktywacji ostrza jest kontakt z krwią Clarion. By magiczna właściwość się aktywowała, dziewczyna musi upuścić na nie kroplę swojej krwii.


Ekwipunek

>Prosty i wczesnej konstrukcji pistolet skałkowy;
>Około 15 ołowianych kul;
>Woreczek z prochem;
>Wachlarz;
>Szkło powiększające.


Wierzchowiec

Biały Rok - To ogromny mityczny ptak, którego samo pojawienie się zapiera dech w piersiach. Ptaki te nie wychodzą z poza swego terytorium ( nie nachodzą terytoriów innych przedstawicieli swego gatunku) by dla żadnego nie zabrakło pożywienia. Nie jest to jednak problem, ponieważ ich tereny łowieckie potrafią mieć prawie tysiąc kilometrów kwadratowych.Wbrew powszechnej opinii, są to ptaki wszystkożerne.
Oswojenie dorosłego Roc'a jest niemożliwe - ptaki te nie zwracają na ludzi większej uwagi, chyba że te zagrażają ich jojom.
Clarion zdobyła jajo Roc'a podstępem - podrzuciła samicy truchło krowy, skażone najsilniejszymi znanymi truciznami. Jej osobnik to młoda samica wychowywana przez Clarion od pisklęcia. To jej wierny towarzysz jednak wśród okolicznych ludów biały Roc to zły omen (te ptaki z natury są brązowe)
Wysokość: około 2,5 metra
Długość 7 metrów
Rozpiętość skrzydeł: 15 metrów
Zwierze jest bardzo wytrzymałe - jej pióra ułożone na brzuchu są tak grube i gęste, że potrafią zatrzymać co mniej ostry oręż.



Profesje


- Kuglarstwo
- Fechtunek
- Jeździectwo
- Postępowanie ze zwierzętami


Umiejętności


>Kuglarstwo - zdolność sprytnego oszukiwania ludzi. Kuglarze to iluzjoniści i magicy, którzy używają magicznych sztuczek (głównie kart) do zabawiania innych. Kuglarze mają zwinne ręce, potrafią żonglować i dokonywać pokazów z wykorzystaniem ognia.
>Fechtunek - Wiedza o posługiwaniu się broniami półtora-ręcznymi, zarówno kłutymi jak i ciętymi.
>Jeździectwo - u niej ogranicza się do wierzchowców egzotycznych. Umie jeździć na dużych dzikich kotach i na gigantycznych orłach.
>Postępowanie ze zwierzętami - wiedza, jak dzikiego zwierzęcia uczynić przyjaciela lub jak uchronić się przed atakiem zwierzaka Twojego przeciwnika. To również ogólna wiedza o zwierzynie i ich obyczajach.

Moce

>Rdzeń synaptyczny (pasywna aura) -> Clarion ma bliski kontakt z Arugią - drzewem świata, w której mieszka Eleonora. Dzięki stałemu podłączeniu się do sieci synaptycznej i zmodyfikowanemu ciału (posiada ono układ synaptyczny, który przypomina układ krwionośny, z tą różnicą, że płynie w nim energia) Clarion potrafi wykorzystywać tą sieć połączeń synaptycznych, gdy zostanie zaburzony jej układ nerwowy. W sytuacjach, w których normalnie zostałaby sparaliżowana lub byłaby pod efektem kontroli umysłu / iluzji może wykorzystać tę sieć, by odzyskać kontrolę nad ciałem i mieć znów trzeźwy umysł. W przypadku iluzji i kontroli umysłu, musi wpierw zrozumieć, że pod wpływem takiej się znajduje. Wraz z oddalaniem się od Ariveny, ta zdolność słabnie.


Historia

Kiedyś posiadaliśmy coś co mogliśmy nazywać ojczyzną... domem. Jednak nie można było nazwać tego ziemią obiecaną, a my byliśmy żałosnymi kreaturami. Nie udało nam się też odkryć artefaktów Virtualnych, więc nasza wędrówka równie dobrze mogłaby się w każdej chwili zakończyć. Lecz zaskakująco szybko ewoluowaliśmy, ulepszając wciąż nasze ciała i umysły.
Pewnego dnia pojawiła się ona - "fałszywy prorok". Który podważył nasze obecne wierzenia i wskazał nam nową drogę. Ja byłam tą, która pierwsza chwyciła jej dłoń. Dołączały do nas kolejne demony. Odrzuciliśmy naszą poprzednią wiarę i postanowiliśmy wywołać powstanie. Eleonnora pokazała nam, że to, co dotychczas nazywaliśmy "szlachetną tradycją" jest tak naprawdę barbarzyńskim rytuałem. To co dla nas było codziennością, nasza Bogini zwała "brutalnością", a co dla nas było chwałą, ona nazwała pogromem!
Eleonnora dostała bardzo trudne zadanie - pokazać istotom które mają obsesję na punkcie krwi, że istnieje coś lepszego niż zabijanie i niesienie bólu. Nazwała to szczęściem. Uwierzyłam w to. Uwierzyłam w nią i w jej słowa. Wiedziałam bowiem, że cieniem jestem tego spaczonego społeczeństwa. Nawet wśród demonów... byłam nikim. Więc co miałam do stracenia? Zebrałam wszystkich co myślą tak samo jak ja.
Tak właśnie powstała nowa wiara i kraj "Arivena". Moi ludzie myśleli tak samo - że są w stanie powstać i urodzić się na nowo ... na zawsze.
(nie skończona)

Ważne Informacje

☙ Text.
☙ Text.
☙ Text.
☙ Text.
☙ Text.
☙ Text.
☙ Text.
☙ Text.
☙ Text.
☙ Text.
☙ Text.
☙ Text.
☙ Text.


[/center]
Powrót do góry Go down
 
Clarion Helfart
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Istnienia :: Kartoteka :: W Budowie-
Skocz do: